Ви є тут

Всеукраїнський відбір учасників Молодіжної олімпіади з астрономії та астрофізики IOAA-Jr (2022)

Українська

Вітаємо, шановні учасники Відбіркового етапу на Першу Міжнародну Олімпіаду з Астрономії та Астрофізики для Юніорів 2022.

Використовуйте це посилання, аби потрапити на форму із завданнями олімпіади! Доступ до форми буде відкритий з 15:00 по 18:00 17 вересня 2022 року.

Прохання переконатися, що Вам в 2022 році буде 15 років або менше, або ж, що рік Вашого народження є 2007 або пізніше (2008, 2009 і так далі...). Якщо Ви не відповідаєте цим вимогам - це не привід не продовжувати тестування, проте, на жаль, потрапити на МОАА для Юніорів Ви не зможете за правилами заходу.

Також дуже важливо на момент поїздки (29-30 жовтня 2022 року) мати біометричний закордонний паспорт!

Відбірковий етап буде складатися виключно із тестів, що поділені на 3 секції: навколоастрономічна фізика, загальна астрономія та астрономічні задачі. Кожен тест може мати одну або більше правильних відповідей, тож майте це на увазі. На виконання тесту Ви маєте одну єдину спробу, тому не поспішайте з відповідями.

Ми не можемо контролювати виконання Вами даного тесту, тож залишили для Вас можливість шукати всі необхідні для вирішення завдань дані в інтернеті самостійно! Після тесту у нас з Вами обов'язково будуть іще різні види діяльності, включаючи усне спілкування, тож у Вас буде можливість переконати нас в непохитності Ваших знань.

Бажаємо Вам успішного складання тесту та гарного настрою під час роботи!