Ви є тут

УФМЛ-Планетарій. ст.м. Іподром - ст.м. Олімпійська 35-40 хвилин

Українська
До уваги учасників VIII Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії!
Псевдоспостережний тур олімпіади відбудеться у приміщенні Київського планетарію 4 квітня 2018 року. Прибути до планетарію необхідно до 14:30. З метою завчасного прибуття до місце проведення туру прошу ознайомитися із схемою доїзду від УФМЛ до Планетарію. Для цього буде необхідно скористатися метро! Будь ласка, завчасно подбайте про наявність необхідної кількості жетонів або проїзних документів на проїзд у Київському метрополітені.
З УФМЛ необхідно вийти на проспект академіа Глушкова. Для цьог, вийшовши з ліцею, поверніть праворуч та обійдіть ліцей. Після дощу краще рухатися по асфальту, так як на стежці із плит можуть бути калюжі. Далі проходимо крізь чорні ворота, виходимо за межі бетонного забору та рухаємося до світлофора, що буде перед Вами (зовсім трохи лівіше). Дочекавшись зеленого сигналу світлофора переходимо на інший бік вулиці та рухаємося праворуч вздовж автостанції південна. Незабаром ліворуч Ви побачите вхід у метро. Якщо одночасно буде іти велика кількість людей є доцільним пройти до іншого входу, що розташований правіше першого.

У метро сідаємо у поїзд і їдемо до станції Олімпійська. Бажано сідати в один із перших вагонів: в них зазвичай менше людей і вони розташовані ближче до виходу на Олімпійській. Вихід з метро Олімпійська розташований по ходу поїзда і він єдиний. Вийшовши за скляні двері візьміть трохи лівіше і підніміться сходинками наверх. По праву руку від Вас буде планетарій. Вхід під написом "Планетарій".

Після входу в планетарій справа одразу є гардероб. Роздягніться в ньому і прямуйте на другий поверх. Зоряна зала на другому поверсі вперед і правіше. Там Вас будуть чекати організатори олімпіади для подальших інструкцій.
Відео-інструкція наявна за посиланням нижче!
Гарного настрою, натхнення та вдачі!