Ви є тут

Відбірково-тренувальні збори 2013

Українська

Після завершення IV етапу ІІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії з метою визначення кандидатів для участі у XVIII Міжнародній Астрономічній Олімпіаді згідно наказу МОН "Про проведення конкурсних відбірково-тренувальних зборів кандидатів до складу команд учнів України для участі у міжнародних учнівських олімпіадах з інформатики, екології, астрономії, математики, біології, фізики, хімії, географії 2013 року" № 429 від 12.04.13 року було проведено конкурсні відбірково-тренувальні збори. Конкурсні відбірково-тренувальні збори було проведено в місті Київ на базі Українського фізико-математичного ліцею з 22 по 28 квітня 2013 року.

До участі у зборах були запрошені наступні учні:
Баринова Катерина, Бродюк Сергій, Грабарський Сергій, Ерстенюк Ярослав, Звагельський Роман, Котенко Андрій, Кохановський Іван, Кузнєцов Максим, Пекарський Юрій, Перевощиков Станіслав, Солецький Роман.

За результатами конкурсних відбірково-тренувальних зборів було вирішено рекомендувати для участі у XVIII Міжнародній Астрономічній Олімпіаді наступних учнів:
Пекарський Юрій - молодша група;
Ерстенюк Ярослав - старша група;
Кохановський Іван - старша група;
Баринова Катерина - старша група, поза конкурсом як переможець попередньої МАО.