Ви є тут

Визначення роздільної здатності ока людини

Українська

Визначення роздільної здатності ока людини

Теоретичні відомості:

В даній роботі пропонується дослідити ...

Мета роботи:

Визначити роздільну здатність власних очей.

Хід роботи:

1. Візьміть аркуш паперу та накресліть на ньому 2 точки на невеликій відстані одна від одної. Відстань між точками може бути рівною, наприклад, 1 мм, при цьому розмір точок має бути меншим за відстань між ними. Відстань між точками позначимо l.
2. Розмістіть аркуш паперу на вертикальній опорі (стіні, дверях, вікні, тощо) на рівні Ваших очей таким чином, щоб Ви мали змогу відходити від аркушу і підходити до нього без проблем і щоб при цьому аркуш не завкривався стронніми предметами.
3. Почніть відходити від аркуша і відходьте до тих пір, поки дві точки, намальовані на аркуші, не зіллються в одну. Як тільки вони злилися, зупиніться і перемітіться трохи вперед, рівно на стільки, щоб Ви знову почали бачати ці точки окремо одна від одної. Позначте Ваше положення після чого виміряйте відстань від цього положення до аркушу паперу. Виміряну відстань позначте r.
4. Маючи відстань між точками l та відстань від аркушу паперу до Ваших очей r, розрахуйте кут r, під яким Ви бачили ці точки. Даний кут і буде дорівнювати роздільній здатності Ваших очей.
5. Повторіть пінкти 3-4 окремо для кожного ока.
6. Порівняйте між собою отримані результати. Як отримані Вами дані співвідносяться із середніми значеннями роздільної здатності ока людини?
7. Зробіть висновки щодо проробленої роботи.